Szkolenie SIEMENS cz.I

22 lipca 2016, w siedzibie Elektryk Sp. z o.o. odbyło się szkolenie, zorganizowane przez firmę SIEMENS. Tematem szkolenia było przedstawienie możliwości najnowszej aparatury sygnalizacyjnej Sirius Act oraz systemów sterowania automatyką Simatic i Logo. Uczestnicy mieli możliwość obejrzeć rozwiązania w praktyce, na przedstawionych tablicach szkoleniowych, a nawet samodzielnie zaprojektować proste działanie modułu Logicznego Simatic z serii 8. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele fabryk, zakładów i przedsiębiorstw (m.in. Nestle, Antczak, Fructon, Teknia, Kilargo, AWW i innych) oraz pracownicy firmy Elektryk Sp. z o.o.

Po szkoleniu uczestnicy udali się na miejsce zorganizowanej dla nich imprezy offroad’owej. Tam zostali poczęstowani wojskową grochówką prosto z kuchni polowej, mogli wypróbować swych sił na strzelnicy sportowej, a także zostali przewiezieni jeep’ami po specjalnie przygotowanym torze. Niemałą sensacją cieszył się zabytkowy wojskowy STAR660 PSŁ, który obwiózł gości po okolicy.

Spotkanie z przedstawicielami SIEMENS zakończyło się ogniskiem, późnym wieczorem.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram