Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy. Możesz także złożyć zapytanie ofertowe.

    Elektryk Sp. z o.o.

    ul. Dobrzecka 72, 62-800 Kalisz
    NIP: 618-21-00-494
    Nr Konta bankowego :
    42 1240 2946 1111 0010 2370 8906

    Centrala Firmy

    stac. +48 62 500 10 35
    stac. +48 62 764 63 90

    Godziny Otwarcia

    Pon-Pt 7.00 – 17.00
    Sobota zamknięte

    ADMINISTRACJA

    Właściciel Firmy – Józef Pilarczyk
    tel. +48 62 500 10 50
    tel. kom. +48 601 760 561
    e-mail: jozef.pilarczyk@elektryk.net.pl

    Prezes Zarządu, Inter-Elektro, Imelco Polska – Paulina Pilarczyk-Wcisłek
    tel. +48 62 500 10 41
    tel. kom. +48 601 217 124
    e-mail: paulina.pilarczyk@elektryk.net.pl

    Dyrektor Handlowy – Mariusz Wieliński
    tel. +48 62 500 10 40
    tel.kom. +48 664 437 403
    e-mail: mw@elektryk.net.pl

    Administracja i kadry – Błażej Pilarczyk
    tel.+48 62 500 10 46
    e-mail: bp@elektryk.net.pl

    Kierownik magazynu – Marcel Szydłowski
    tel. +48 62 500 10 44
    e-mail: m.szydlowski@elektryk.net.pl

    Marketing, reklama, wdrożenia IT – Wojciech Walczak
    tel.kom. +48 887 560 562
    e-mail: marketing@elektryk.net.pl

    Menadżer eCommerce – Patryk Kowalski
    tel. kom. +48 519 109 063
    e-mail: p.kowalski@elektryk.net.pl

    Księgowość – Agnieszka Całka
    tel.+48 62 500 10 42
    e-mail: ac@elektryk.net.pl

    PROJEKTY I INWESTYCJE

    Dyrektor ds. automatyki – Maciej Stodulski
    e-mail: maciej.stodulski@elektryk.net.pl
    +48 781 710 710

    Automatyka – projekty – Michał Mularczyk
    e-mail: michal.mularczyk@elektryk.net.pl
    +48 62 500 10 35

    Kierownik robót elektrycznych – Mirosław Szmajdziński
    e-mail: miroslaw.szmajdzinski@elektryk.net.pl
    +48 62 500 10 43

    Kierownik robót elektrycznych – Robert Łyszczyński
    e-mail: r.lyszczynski@elektryk.net.pl
    +48 607 813 818

    Kierownik robót elektrycznych – Jan Markowski
    e-mail: jan.markowski@elektryk.net.pl
    +48 62 500 10 43

    Projektant – Marcin Drobniewski
    e-mail: marcin.drobniewski@elektryk.net.pl
    +48 62 500 10 43

    SPRZEDAŻ

    Oświetlenie i źródła światła – Tomasz Karolewski
    +48 62 500 10 39
    e-mail: tomasz.karolewski@elektryk.net.pl

    Automatyka-utrzymanie ruchu – Jakub Balcerzak
    +48 62 500 10 37
    e-mail: jakub.balcerzak@elektryk.net.pl

    Inżynier sprzedaży ogólnej – Mariusz Kaczkowski
    +48 62 500 10 48
    e-mail: mk@elektryk.net.pl

    Inżynier sprzedaży ogólnej – Jarosław Richter
    +48 62 500 10 36
    e-mail: j.richter@elektryk.net.pl

    Lampy i oświetlenie – Aleksandra Konury
    +48 62 500 10 49
    e-mail: a.konury@elektryk.net.pl

    Reklamacje
    e-mail: reklamacje@elektryk.net.pl

    Odwiedź nasz sklep Internetowy