Klienci i Dostawcy

O NASZYCH KLIENTACH

Od początku istnienia firmy staramy się angażować w coraz większe projekty i inwestycje. Wartość powierzanych nam każdego roku prac, szacowana jest w milionach złotych. To najlepsze potwierdzenie profesjonalizmu i zaufania jakim obdarzają nas klienci.

Prowadzimy prace na wielkich obiektach przemysłowych, biurowych, badawczych, a także w średnich i małych przedsiębiorstwach. Dynamiczny rozwój firmy pozwala  realizować coraz większe i odpowiedzialne zadania. Do tej pory realizowaliśmy inwestycje m.in. dla takich firm i korporacji jak: Meyer Tool PolandComfortyNestle PolandBig StarPratt & WhitneyCorrectCOM40UTC AerospaceDosscheTeknia, ProfiM, Colian sp. z o.o., Killargo, Vossloh, i wielu innych.

Na podstawie umów handlowych współpracujemy z wieloma zakładami produkcyjnymi, prowadząc stałe zaopatrzenie linii produkcyjnych i działów utrzymania ruchu.

O NASZYCH DOSTAWCACH

Stosując politykę najwyższej jakości korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców i producentów, ze stabilną pozycją na rynku, oferujących produkty najwyższej jakości. Będąc członkiem grupy Inter-Elektro oraz Imelco, możemy negocjować korzystne warunki. To wszystko przekłada się na bogatą i atrakcyjną ofertę dla naszych klientów oraz ich satysfakcję z naszych usług.

W szczególności współpracujemy z takimi firmami jak: ABB, Schneider-Electric, General Electric, Siemens, Philips, EATON, Osram, Bosch, Omron, LappKabel i wieloma innymi. Podpisaliśmy już ponad 150 umów handlowych.

Każdy towar staramy się sprowadzać bezpośrednio od producentów, gwarantując tym samym oryginalność wszystkich produktów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram